Nastřelování náušnic, chirurgická ocel nebo pozlacené s kamínky Swarovski.

Mezoterapie s kyselinou hyaluronovou, botoxovým sérem atd.

Hydratace rtů kyselinou hyaluronovou.


Mezoterapie (mikrojehličkování)

Miniinvazivní metoda, která se požívá pro korekci různých kožních potíží, jako např. ke zpomalování procesu stárnutí procesu pokožky.

Permanentní make-up 

Permanentní make-up (PM) klade velký důraz na přirozený vzhled, nenahrazuje líčení, nýbrž je jeho podkladem. PM je dvoufázový proces, proto je v ceně zákroku ještě zahrnuta korekce. Trvanlivost PM je 2 - 4 roky a je velice individuální. PM je metoda, při které se do horní vrstvy pokožky vpravují přírodní barviva a tím se dosahuje požadovaného zvýraznění nebo i vymodelování dané partie obličeje. PM lze upravit např. obočí, zvýraznit oční linky, nebo rty, ale také vyrovnat jejich asymetrii.

Biostimulační laser

Laser je světlo se specifickými vlastnostmi v podobě čistoty a brilance, které v přírodě nenajdeme a působí na buněčné struktury nenásilným způsobem. Živočišná buňka není schopna tak, jako rostliny zpracovávat denní světlo, ale dokáže velmi dobře využít právě světlo laseru. Laserové světlo povzbuzuje metabolismus buňky. Tento jev je nejzřetelnější v urychlení hojení ran. Biostimulační laser je dnes společně s Diamantovou dermabrazí, pulzním světlem ( IPL ) a ultrazvukovou špachtlí nadstandardem na poli kosmetologie. Špičkové kosmetičky s vývojem inovativních technologií zařazují ošetření laserem společně s dalšími přístroji do klasických služeb jako je vyhlazení vrásek, projasnění obličeje, depilace voskem, čištění pleti, permanentní make up, atd. Laser umožňuje zklidnit začervenaní pleti po různých ošetřeních.