Nastřelování náušnic, chirurgická ocel nebo pozlacené s kamínky Swarovski.

Mezoterapie s kyselinou hyaluronovou atd.Mezoterapie (mikrojehličkování)

Miniinvazivní metoda, která se požívá pro korekci různých kožních potíží, jako např. ke zpomalování procesu stárnutí procesu pokožky.

Permanentní make-up 

Permanentní make-up (PM) klade velký důraz na přirozený vzhled, nenahrazuje líčení, nýbrž je jeho podkladem. PM je dvoufázový proces, proto je v ceně zákroku ještě zahrnuta korekce. Trvanlivost PM je 2 - 4 roky a je velice individuální. PM je metoda, při které se do horní vrstvy pokožky vpravují přírodní barviva a tím se dosahuje požadovaného zvýraznění nebo i vymodelování dané partie obličeje. PM lze upravit např. obočí, zvýraznit oční linky, nebo rty, ale také vyrovnat jejich asymetrii.

Přístrojová lymfodrenáž

Přístrojová lymfodrenáž s infrasaunou stlačuje končetiny a vyvolává tlakové vlny, které zlepšují činnost lymfatického a žilního systému. Přístrojová lymfodrenáž s infrasaunou a elektr. body ještě několikrát více zvyšuje efekt lymfodrenáže. Probíhá na základě komprese vzduchem nafukovaných návleků, do kterých je vháněn vzduch hadicovým systémem. Pracuje s postupující tlakovou vlnou umožňující kompresní lymfodrenáž, na principu střídavé přístrojové presoterapie. Nafukováním jednotlivých komor speciálních návleků se ve stanovených intervalech vytváří zvolna postupující tlak, který účinně nahradí nefungující svalovou pumpu. Vznikají jemné, rytmické tlakové vlny. Přístrojová lymfodrenáž je velmi příjemná. Účinně odstraňuje otoky způsobené lymfatickým systémem, zlepšuje stav celulitidy, vytváří pocit lehkosti v dolních končetinách a zmenšuje jejich objem. Je vhodnou pomůckou pro všechny, kteří mají nadměrné zatížení dolních končetin, je vhodná také jako prevence hluboké trombózy,rehabilitace poúrazových stavů spojená s otoky končetin. Kontraindikací jsou otoky způsobené onemocněním ledvin nebo srdce. V končetinách se vytváří pocit lehkosti, zmenšuje se jejich objem a účinně odstraňuje otoky. Infraterapie podporuje napínání pokožky a stimuluje organismus k odbourávání tuků.

Biostimulační laser

Laser je světlo se specifickými vlastnostmi v podobě čistoty a brilance, které v přírodě nenajdeme a působí na buněčné struktury nenásilným způsobem. Živočišná buňka není schopna tak, jako rostliny zpracovávat denní světlo, ale dokáže velmi dobře využít právě světlo laseru. Laserové světlo povzbuzuje metabolismus buňky. Tento jev je nejzřetelnější v urychlení hojení ran. Biostimulační laser je dnes společně s Diamantovou dermabrazí, pulzním světlem ( IPL ) a ultrazvukovou špachtlí nadstandardem na poli kosmetologie. Špičkové kosmetičky s vývojem inovativních technologií zařazují ošetření laserem společně s dalšími přístroji do klasických služeb jako je vyhlazení vrásek, projasnění obličeje, depilace voskem, čištění pleti, permanentní make up, atd. Laser umožňuje zklidnit začervenaní pleti po různých ošetřeních.