Kosmetika

Kvalitní kosmetika vám zajistí krásnou a přitažlivou pleť. Přijďte a svěřte svoji pleť do rukou zkušené kosmetičky, které vám ošetři všechny typy pleti.

Dále nabízíme poradenství v péči o pleť a vizážistiku - líčení. V našem kosmetickém a masážním salonu používáme žádanou profesionální kosmetiku a přípravky renomovaných světových kosmetických značek, kterou si můžete u nás i zakoupit: AINHOA, KEENWELL, SKEYNDOR, GERMAINEdeCAPUCCINI, THUYA, MESOSYSTEM, CASMARA a BABARIA.


Doplňující informace

Kosmetická masáž patří mezi nejúčinnější úkony v kosmetice. Během ošetření je třeba absolutního klidu, mimické svaly jsou uvolněné. Masáž působí na vrásky vzniklé únavou, aktivuje výživu pleti a zvyšuje tonus. Účinek je trvalý jedině tehdy, provádí‑li se masáž pravidelně. Kůže získá svěží vzhled, zvyšuje se prokrvení. Dochází k uvolňování mazových a potních žláz. Podporuje se látková výměna a usnadňuje se odplavení nežádoucích produktů tkáňového metabolismu. Zmírňuje únavu a příznivě ovlivňuje celou nervovou soustavu. Na konci masáže dochází k celkové relaxaci, vyhledávají se akupresurní body na krku a obličeji. Při ošetření je také důležitá masáž dekoltu, která zajišťuje pružnost, vypnutí kůže, dodání výživy pleti, prokrvení. Je zde také lehká masáž krční páteře.


Trvalá na řasy  (kosmetika Thuya)

Zvýrazní Vám přirozenou linii řas na dobu dvou měsíců. Rozjasní pohled a opticky zvětší vaše oči. Trvalá na řasy má výrazný efekt i u velmi krátkých řas. Trvalá na řasy do jisté míry nahradí řasenku.

Chemický peeling je neinvazivní metoda (MESOSYSTEM) s mimořádnými účinky, která slouží k hloubkové obnově a silnému omlazení pleti, odstranění akne, hrubé pokožky, vrásek, zjemnění jizev a rozšířených pórů, odstranění pigmentových skvrn. Při ošetření chemickým peelingem kosmetička nanese směs pomocí štetečku na obličej - samotná regenerace pleti je pozorovatelná bezprostředně po zákroku.

Nová řada peelingů pro profesionální použití. Obsahuje 4 typy peelingů o různé koncentraci. Volba typu peelingu záleží na povaze a intenzitě ošetřovaného případu a zvláštnostech každého klienta.

Důležité upozornění u chemického peelingu!

Zamezit přímému kontaktu se sluncem, popřípadě nanést krém s vysokým faktorem ochrany - 30-50 SPF. Ošetření se může provádět po 20 dnech jako samotné ošetření, nebo jako kůra ve více opakováních. Záleží jakého efektu chceme dosáhnout. Po jednom ošetření je pleť jemná, sjednocená barevně a výrazně omlazená. Série ošetření zajistí trvalejší výsledky.