Kosmetika

Kvalitní kosmetika vám zajistí krásnou a přitažlivou pleť. Přijďte a svěřte svoji pleť do rukou zkušené kosmetičky, které vám ošetři všechny typy pleti.

Dále nabízíme poradenství v péči o pleť a vizážistiku - líčení. V našem kosmetickém a masážním salonu používáme žádanou profesionální kosmetiku a přípravky renomovaných světových kosmetických značek, kterou si můžete u nás i zakoupit: AINHOA, KEENWELL, SKEYNDOR, GERMAINEdeCAPUCCINI, THUYA, MESOSYSTEM, CASMARA a BABARIA.


Doplňující informace

Kosmetická masáž patří mezi nejúčinnější úkony v kosmetice. Během ošetření je třeba absolutního klidu, mimické svaly jsou uvolněné. Masáž působí na vrásky vzniklé únavou, aktivuje výživu pleti a zvyšuje tonus. Účinek je trvalý jedině tehdy, provádí‑li se masáž pravidelně. Kůže získá svěží vzhled, zvyšuje se prokrvení. Dochází k uvolňování mazových a potních žláz. Podporuje se látková výměna a usnadňuje se odplavení nežádoucích produktů tkáňového metabolismu. Zmírňuje únavu a příznivě ovlivňuje celou nervovou soustavu. Na konci masáže dochází k celkové relaxaci, vyhledávají se akupresurní body na krku a obličeji. Při ošetření je také důležitá masáž dekoltu, která zajišťuje pružnost, vypnutí kůže, dodání výživy pleti, prokrvení. Je zde také lehká masáž krční páteře.Chemický peeling je neinvazivní metoda (MESOSYSTEM) s mimořádnými účinky, která slouží k hloubkové obnově a silnému omlazení pleti, odstranění akne, hrubé pokožky, vrásek, zjemnění jizev a rozšířených pórů, odstranění pigmentových skvrn. Při ošetření chemickým peelingem kosmetička nanese směs pomocí štetečku na obličej - samotná regenerace pleti je pozorovatelná bezprostředně po zákroku.

Nová řada peelingů pro profesionální použití. Obsahuje 4 typy peelingů o různé koncentraci. Volba typu peelingu záleží na povaze a intenzitě ošetřovaného případu a zvláštnostech každého klienta.

Důležité upozornění u chemického peelingu!

Zamezit přímému kontaktu se sluncem, popřípadě nanést krém s vysokým faktorem ochrany - 30-50 SPF. Ošetření se může provádět po 20 dnech jako samotné ošetření, nebo jako kůra ve více opakováních. Záleží jakého efektu chceme dosáhnout. Po jednom ošetření je pleť jemná, sjednocená barevně a výrazně omlazená. Série ošetření zajistí trvalejší výsledky.